קטגוריה
 
 
 
 
 
 

סוגי מכונות תפירה

 

מכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות

 
בחירת מכונת תפירה חייבת להתחיל בשאלה לאיזה שימוש היא מיועדת. יש מכונות תפירה שמתאימות לשימוש ביתי, למי שרוצה לתפור מכנסיים שנקרעו או לתפור חולצה חדשה ממש מההתחלה, ויש מכונות תפירה תעשייתיותשיתאימו לעסק ולמפעלי טקסטיל.
 
 

אילו סוגי מכונות תפירה קיימות?

 
ניתן לחלק את מכונות התפירה לחלוקה הראשונה שהיא מכונות תפירה תעשייתיות ומכונות תפירה ביתיות אך מעבר לסיווג הראשוני והגס הזה יש סיווג פרטני יותר. למשל, ניתן לחלק את מכונות התפירה לפי היצרן, יש יצרנים ידועים יותר ויש כאלו שנחשבים לזולים יותר אם כי האיכות נמוכה יותר. יחד עם זאת יש מכונות תפירה גדולות מאוד שמיועדות לייצור מאסיבי יותר, יש מכונות עם אפשרויות מוגבלות שמתאימות לשימוש ביתי למתחילים וכן הלאה. כך למעשה כל הפרמטרים מתגבשים יחדיו על שתמצאו את המכונה המושלמת.
 
סוגים של מכונות תפירה
 
 

סוגי מכונות תפירה ביתיות

 
יש מגוון רחב של דגמים למכונות תפירה ביתיות אך הדגם הבולט והפופולרי ביותר בישראל הם של חברת סובינה. כאשר רוכשים מכונת תפירה ביתית עולה הצורך במכונה שמצד אחד תכיל כמה שיותר אפשרויות אך מצד שני תהיה מאוד ידידותית למשתמש מבחינת הממשק שלה. ברגע שהמכונה תהיה מסובכת מאוד זה ייצור בעיה קשה לעבודה איתה ובעיקר אם מדובר באדם מתחיל שלא באמת יודע כיצד לתפור, בטח לא בצורה מקצועית. כמובן שיש חשיבות גדולה להדרכה שאותו אדם יקבל אך מכונות התפירה של סובינה ידידותיות מאוד לכל אחד ובטח להתחלה רכה במקצוע.