קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מכונת תפירה תעשייתית לעור

 
 

מכונת תפירה לעור

 
תפירה היא ללא ספק תחום אומנותי במיוחד, ועל פי רבים הוא נחשב לאחד מתחומי האומנות היפים ביותר שקיימים. תפירה לא בהכרח מתכוונת כמובן אך ורק לבגדים, אלא לכל סוג בד באשר הוא, ולכל מטרה. בין השאר תפירה מתייחסת גם ליצירות כמו: מפות שולחן, וילונות וכדומה. אחד מהמאפיינים לבחירת מכונת תפירה, הוא סוג הבד. חשוב לדעת שסוגי בד שונים מאוד לא רק ויזואלית אחד מהשני, אלא גם במרקם, בחוזק, וכן בסוג התפירה הנחוץ. לשם כך נבחרות מכונות התפירה על פי סוג הבד המיועד לתפירה, כך לדוגמה קיימות מכונות תפירה המתאימות לבד כותנה, וישנן מכונות המתאימות לעור.
 
 
 
מכונת תפירה לעור - טופף ויקטור
 

מחטי התפירה

 
מחטי מכונת התפירה הם אחד מכלי הדגל של כל מכונה. המחטים בעצם הן החלק העיקרי בו נעשה שימוש בעת התפירה. מסיבה זו, קיימות מחטים שונות המותאמות בעצם לסוג הבד אותו אנחנו מעוניינים לתפור. הנה כמה סוגי מחטים המותאמות לבדים שונים:
• מחטים רגילות – מחטים אלה מותאמות לעבודה עם בדים הארוגים בעובי בינוני. מחטים אלו בדרך כלל נבנות בעובי 90-80.
• מחטים לג'ינס – מחטים אלו מיועדות לעבודה עם בדים קשים בסגנון בדי ג'ינס. בדים אלו עבים במיוחד, ולכן מחייבים שימוש גם במחט עבה, כדוגמת מחטי ג'ינס. מחטים אלו מגיעות בעובי 100.
• מחטי סטרץ' – מחטים אלו מיועדות בעיקר לתפירה על בדים גמישים במיוחד כדוגמת: טריקו, לייקרה וכדומה. עובי מחטים אלו נע בין 75 ל80.
 

מחטים למכונת תפירה תעשייתית לעור

 
מחטי מכונות תפירה לעור הן מחטים עבות במיוחד, וזאת מאחר ועור הבד הוא עור קשה ועבה. מחטים אלו בדרך כלל בעלות עובי של 100 בדומה למחטי ג'ינס. אך בניגוד למחטים האחרות לרבות מחטי ג'ינס, מחטי העור עוברות בנוסף תהליך תרמי השונה ממחטים רגילות בכדי שיוכלו לעבוד בלחצי עבודה גבוהים. לכן מחטי העור הן חזקות במיוחד ועומדות בלחצי עבודה גבוהים מאוד העלולים להיווצר בעת תפירה של בד חזק כבד העור.
 
בחברת טופף ויקטור תמצאו את כל אביזרי התפירה בהתאמה לצרכים שלכם. צרו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית: 077-3167275