צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת תפירה מדברת

 

מכונת תפירה קולית – מהפכה טכנולוגית בתחום!

 
 
 
מכונות תפירה נתפסות לעיתים כמוצרים מיושנים שלא השתנו הרבה לאורך השנים. אך תפיסה זו שגויה לחלוטין, היבטים רבים מתעשיית האופנה והטקסטיל העולמית מתבססים ישירות על פיתוחים ושכלולים בתחום מכונות התפירה, וחידושים אלו מגיעים אחר כך גם לצרכניםהפרטיים התופרים בביתם או בעסק הקטן שלהם – כך גם לגבי המהפכה של מכונת תפירה קולית שנציג לכם כאן. חברת טופף ויקטור משווקת בישראל את מיטב מכונות התפירה והציוד ההיקפי כבר שנים רבות ובנתה לעצמה מוניטין של איכות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות. כיום אנו שמחים להציע ללקוחותינו העיסקיים והפרטיים מכונת תפירה קולית אשר משלבת יכולות פרקטיות מעולות והכרחיות לצד טכנולוגיה מתקדמת וידידותיות שימוש נדירה. מכונת התפירה A4 מבית היצרנית המובילה JACK היא מכונת התפירה המדברת הראשונה בעולם, בחירה מצוינת ומקצועית לצרכי תפירה מסחריים ומקצועיים וגם לצרכים ביתיים.
 
 

אודות מכונת התפירה הקולית JACK A4

 
 
 • מכונת תפירה אלקטרונית ואוטומטית ברמה מקצועית ומסחרית.
 • חיתוך חוטים.
 • הרמת רגל.
 • ביצוע חצי תפר ותפר אחורי.
 • חיזוק בהתחלה ובסוף הבד.
 • מגוון אדיר של תכניות ואפשרויות תפירה.
 • ספירת חתכים.
 • תאורת LED מתכווננת להארת אזור התפירה.
 • כפתור נוח לאתחול המכונה להגדרות היצרן.
 • ידידותית מאוד לשימוש וללמידה – לוח הפעלה נוח ופשוט למרות ריבוי הפונקציות של המכונה.
 • מכונתתפירה קולית זו מתאימה לבדים עבים ודקים וליישומי בד מגוונים מאוד.

המכונה כוללת שקע USB ייעודי לחיבור מכשירים חיצוניים (סמארטפון או מאוורר קטן למשל) ולצרכי עדכון תוכנה עתידיים.
בגבמכונת JACK A4 מאוורר קירור ייעודי המפחית את טמפרטורת המנוע ומאפשר עבודה יעילה ומדויקת יותר של המכונה.
מיקום מעולהונוח של החיבורים ואמצעי הבקרה – לטיפול ותחזוקה נוחים וקלים.

מבחינתהיותה של מכונה זו מכונת תפירה קולית, מדובר על לא פחות ממהפכה ועל חידוש טכנולוגי חשוב. לכל כפתור במכונה יש תזכורת קולית ולכל פעולת תפירה רצויה יש מדריך קולי ייעודי המסביר לתופרת לגבי מהות הפעולה והאופן האופטימאלי לביצועה. המכונה מוגדרת כמכונת תפירה ממוחשבת לתפרי Lockstitch.

המכונה מיוצרת בסין אך נסמכת על עיצוב בהשראה גרמנית, כך שהיא מציעה מראה מתקדם ונעיםועיצוב ארגונומי מעולה. קו הייצור של מכונת התפירה מבית JACK הינו המתקדם והמשוכלל בעולם מכונות התפירה.
 
 
 
מכונת תפירה מדברת - טופף ויקטור
 
 

אודות יצרנית מכונות התפירה JACK

 
מכונת תפירה קולית JACK A4 מגיעה אלינו מבית אחת היצרניות המובילות בעולם בתחום מכונות התפירה התעשייתיות והמקצועיות. החברה הוקמה בסין מבחינת ייצור מכונות תפירה מקצועיות ב-2003. אך היא פעילה בתעשייה כבר משנת 1995. מכירות החברה גדלות בכל שנה ומבחינת מכונות Lockstitch, Overlock ו-Interlock היא המובילה העולמית כיום במכירות של מכונות מקצועיות ותעשייתיות. מוצרי חברת JACK נמצאים בשימוש בתעשיות ההלבשה, ההנעלה, ייצור תיקים ומזוודות, רהיטים, תעשיית העור, הרכב והתעופה. החברה שמה דגש רב על חדשנות ועל הבטחת איכות ומיישמת את תקני האיכות והתפעול המובילים והמחמירים בעולם. בנוסף, החברה משתפת פעולה עם יצרניות מובילות וגלובליות לגבי חלק ממערכות המכונות שלה, כולל שיתופי פעולה מסחריים ותעשייתיים בסין ובגרמניה.
 
 

מכונת תפירה קולית מטופף ויקטור

 
חברת טופף ויקטור בע"מ מייבאת ומשווקת את מכונות התפירה של JACK בישראל. אנו גאים להציע ללקוחותינו המסחריים והפרטיים מכונת תפירה קולית חדשנית ואיכותית במיוחד. כאשר אתם קונים מכונה אצלנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים מכונה מקצועית, אמינה ואיכותית אשר תשרת אתכם נאמנה במשך זמן רב ועם ביצועים מעולים. כמו כן אנו מציעים שירותי תיקון וחלקי חילוף לכל מכונות התפירה.
 
שמעתם על מכונת תפירה קולית ורוצים לדעת עוד פרטים? התקשרו היום – 077-3167275