קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מכונת תפירה - חידושים

 

החידושים במכונות תפירה

 
רכישה של מכונת תפירה היא רכישה לטווח זמן ארוך במיוחד, ועל כן ישנם פרמטרים רבים עליהם חשוב להקפיד. עולם הייצור של מכונות התפירה בעולם עבר דרך ארוכה ושינויים, תוך מטרה להגיע למוצר איכותי, מותאם לצרכים ולאורך החיים, הנותן מענה הן לצרכים תעשייתיים והן לצרכים ביתיים, תוך התייחסות לפרמטרים של מהירות, איכות ויעילות העבודה.
 

בין החידושים בתחום מכונות התפירה:

 

סוגי התפרים

 
בעוד שבמכונות התפירה הישנות ניתן היה להגיע לסוג אחד של תפר במכונה- מכונת תפירה חדישה ומתקדמת מאפשרת בחירה בין מספר סוגי תפרים ומאפשרת יצירה של תפרים עבים, תפרים דקים, תפרים במרווחים קבועים מראש ואחרים. עבודה עם מכונת תפירה מתקדמת המאפשרת יצירה של מבחר סוגי תפרים תהפוך את המכונה לשימושית בעבור מגוון סוגי עבודות.
 

שילוב של רקמה ממוחשבת

 
בין מכונות התפירה המתקדמות ביותר ניתן למצוא מכונת תפירה המשלבת אלמנטים של שליטה דיגיטלית ומאפשרת יצירת עבודות של רקמה ממוחשבת. המכונה קוראת את הפקודה הניתנת לה באופן ממוחשב ורוקמת במהירות ובאיכות גבוהה את הקובץ הגרפי שהוגדר לה. מכונת תפירה מסוג זה מתאימה ליצירת מתנות אישיות ועבודות תפירה/רקמה בהתאמה אישית.
 

התאמה למגוון בדים

 
מכונת תפירה חדשנית ומתקדמת, בניגוד למכונות התפירה הישנות, מתאימה לעבודה על גבי כל סוגי הבדים. בדים מכותנה, יריעות עור עבות או בדי משי דקיקים ועדינים, מכונת תפירה מותאמת הניתנת לכוונון בעבור כל סוגי הבדים הללו ואחרים תבטיח אפשרויות עבודה רחבות ללא מגבלות.
 

אופן העבודה

 
חוטים קרועים המצטברים בתחתית הבד או מחטים שנשברות בקלות כנגד תנועת המכונה הם נחלת העבר כאשר טכנולוגיה של שליטה בסליל המונח בתצורה אופקית תוך יצירת סיבוב מלא מבטיחה תפירה חלקה ללא ליקויים, הצטברות של חוטים מיותרים, ניקובים ריקים על גבי הבד או מפגעים אחרים ההופכים את העבודה למסורבלת ואת התוצר הסופי לפחות איכותי.
 

תחזוקת המכונה

 
מכונות תפירה מתקדמות וחדשניות זקוקות לפחות תחזוקה שוטפת. בעוד שבמעבר מערכת התפעול של המכונות היו זקוקות לשימון דרך קבע במטרה להקטין את החיכוך בין מרכיבי המכונות הקבועים, להקטין את הרעש ולהגדיל את משך החיים שלהן, מכונות תפירה מכניות במערכות סגורות בנויות באופן בהן החיכוך מלכתחילה נמוך ותפעול המכונות אינו רועש יתר על המידה, וללא כל צורך בתחזוקה או בשימון.
 

 
 
חשוב לרכוש מכונת תפירה של מותג מכונות תפירה מוכר וידוע, המספק אחריות רחבת טווח הן על הרכיבים החשמליים שבמכונה והן על חלקי החילוף. לצד הרכישה יש לוודא כי הספק מציע תחנת שירות קרובה ונגישה, וניתן לרכוש ממנו במקרה הצורך חלקי חילוף מקוריים בלבד. מכונות תפירה בהן יותקנו חלקי חילוף שאינם מקוריים עשויות להראות ליקויים, לחרוק, להקשות על פעולת התפירה ולמצוא את עצמן נטולות שימוש כאבן שאין לה הופכין.

כמובן שבכל רכישה של מכונות תפירה יש להתאים את מכונת התפירה המבוקשת לצורך, להתייעץ עם אנשי המקצוע בחנות אצל היבואן המשווק - מכונת תפירה המיועדת לחובבים- לתפירה ביתית של פרטי אופנה ובגדים מעוצבים אינה דומה למכונת תפירה המיועדת לתיקונים ביתיים בלבד, ולצד אלה ניתן למצוא מכונות תפירה תעשייתיות גדולות וחזקות בעלות יכולת תפוקה ואופן תפעול מותאם לצורך.

לצד רכישת המכונה תזדקקו לספק נוח ואמין לרכישת בדים, חוטים, כפתורים, מחטים ואביזרים מתכלים נוספים, ורכישה מספק המציע כשירות משלים גם את כל הללו יסייע בנוחות העבודה בהמשך.

 
 
 
מכונות תפירה מתקדמות
 
 
 
 
 
אנו בחברת טופף ויקטור בע''מ נשמח לספק לכם הכל!