קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מכונת תפירה ביתית דגם 81 SOVINA

 
 

מכונת תפירה ביתית של חברת סובינה דגם 81 - מכונת תפירה ביתית מומלצת!
מכונות תפירה ביתיות יכולות משנות משחק. הם משנות את הכללים בכל מקום שהן נמצאות ולמעשה כל חווית התפירה שלכם תהיה הרבה יותר מהנה. מכונת תפירה ביתית דגם סובינה 8310 היא אחת ממכונות התפירה הטובות ביותר לשימוש ביתי וזה הזמן לבין מדוע.

ממדים נוחים שמתאימים לכל מקום

מכונת תפירה ביתית חייבת להיות מכונה קטנה וקומפקטית. זה הפרמטר הראשון שכל הלקוחות שמחפשים מכונת תפירה ביתית יבחנו ובנקודה הזו, מכונת תפירה ביתית דגם סובינה 8310 מצטיינת. הממדים הנוחים שלה יתאימו לכל בית ובית ואפילו אם תרצו לתפור בשולחן בסלון או על השולחן במרפסת, לא תהיה זו בעיה כיוון שהמכונה קטנה מאוד אך לא קטנה מידי כדי לפגוע בחוויית התפירה ובטח לא באיכותה. מכונת תפירה ביתית דגם סובינה 8310 קלה מאוד לנשיאה והמראה המעוצב שלה קסום במיוחד.

מכונת תפירה פשוטה אך מתקדמת

  • אפשר להביט על מכונת תפירה ביתית דגם סובינה 8310 ולהבין מיד מדוע היא אחת ממכונות התפירה הביתיות הפופולריות ביותר בישראל. זה לא רק העיצוב שלה שמתאים לכל בית ולכן חדר וזה לא רק המשקל הקל שלה והממדים שלה שהופכים את השימוש לפשוט ביותר, היא לא מסובכת כלל מבחינת המפרט שלה.
  • אפשר להביט על המכונה ולראות רק כפתור אחד שהוא זה שמחליט על סוג התפר. כך אין צורך להסתבך וקל מאוד ללמוד על המכונה ותוך יום יומיים כבר תדעו לשלוט בה בצורה אבסולוטית, וזהו יתרון גדול בעיקר למי שמחפש מכונה למתחילים אך שתציע אפשרויות מתקדמות.
  • מבחינת האפשרויות שהמכונה מאפשרת, מדובר בעולם עשיר במיוחד. היא מאפשרת 12 פעולות שונות, לולאה אוטומטית, מסלול השחלה אוטומטי ממוספר לחוט התפירה, השחלה אוטומטית למחט, תפר לולאות אוטומטיות, נטרול אוטומטי בזמן מילוי סליל, כפתור תפירה לאחור, אפשרות למחט כפולה, אופציה לשנות לחוט אנכי או אופקי וכולה.
  • נוסף לכל אלו, המכונה מסוגלת לבצע תפירה איכותית ומתקדמת במיוחד לכל סוגי הבדים. ניתן לתפור גומי, ג'ינס, סטרץ', בדים עדינים ולמעשה כל רקמת בד כשלהי לא תהווה מכשול עבור מכונת תפירה ביתית דגם סובינה 8310.

אנו בטופף ויקטור בע"מ מציעים לכם ליהנות מהמכונה הטובה ביותר בעלות המשלמת ביותר! אחריות מלאה ל-5 שנים והדרכה מלאה ניתנים לכל לקוח, רק נשאר לכם לפנות אלינו ומוטב שעה אחת קודם!

 

 

 
 
 
 
מכונת תפירה ביתית דגם 81 SOVINA
 
 
₪2390
 
 
 
שתף מוצר