צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת טופף ויקטור מתמחה בייבוא ושיווק מכונות תפירה וגזירה לתעשייה, תוך שימת דגש על איכות המוצרים ומתן שירות מקצועי. מדובר בחברה שעוסקת בתחום עוד משנת 1970, כך שכיום היא שם דבר והלקוחות יודעים שאם מתעורר צורך - ישנה כתובת מבטיחה, בה הם יקבלו שירותי ייעוץ לצד היצע איכותי.

גימורים מרהיבים
בין היתר חברת "טופף ויקטור" מתמחה בשיווק מגוון מכונות תפירה אוברלוק. מכונות אלו מיועדות ליצירת תכים (תפרים) בגימורים מרהיבים. בתכים נהוג לעשות שימוש על מנת לעבד קצוות של בדים בצורה יפה ומיוחדת. את הגימורים מבצעים באמצעות מתיחת החוטים והסטה של מחט התפירה במרחקים שונים. התוצאות מרהיבות ומשדרות מקצועיות.עם מכונות אוברלוק משוכללות הנושאות 5 סלילי חוטים (ולא שלושה או ארבעה) ניתן לבצע גימורים מיוחדים השונים זה מזה. את הגימורים מבצעים באמצעות מתיחת החוטים בצורה שונה והסטה של מחט התפירה במרחקים שונים
 
 
מכונות תפירה אוברלוק
 
 

מכונת אוברלוק תעשייתית - היכרות ראשונית

 
בחינה מהירה של עולם האוברלוק מעלה מגוון נרחב, כאשר ההבדל העיקרי מתמקד בכמות החוטים - מתחיל מ2 חוטים ועולה ל5 חוטים (הרמה הגבוהה ביותר). אצלנו תמצאו מכונות אוברלוק משוכללות הנושאות 5 סלילים, כך שעולם האפשרויות גדול ומגוון - ניתן לבצע גימורים מיוחדים השונים זה מזה, משמע לקבל מענה ממוקד מבלי להתפשר על אופציות שרק קרובות לתוצאה הרצויה.
 

בין 2 ל 5 חוטים

 
שתפר אוברלוק 2 חוטים מעניק תוצאה שמדמה חיתוך בצורת זיג זג. אופציה זו מאוד בסיסית והיא רלוונטית רק לצרכים ביתיים. אם נעלה במעט את הרמה, נמצא תפר אוברלוק 3 חוטים. פה כבר נקבל תוספת - חיתוך של שאריות הבד לצד חיבור שני המקטעים. שנעלה עוד את הרמה? קבלו תפר אוברלוק 4 חוטים. פה לצד חיתוך הבד, חיבור שני המקטעים וניקוי הקצוות, גם נרוויח תפר ביטחון. סוג זה בעיקר מתאים לבדים מתיחים ולסריגים. אם נעבור לחקור את הדגם המתקדם ביותר של מכונת אוברלוק תעשייתית (כפי שאנו מוכרים), נמצא אוברלוק 5 חוטים. במקרה זה תפר הביטחון אינו מבוצע על האוברלוק עצמו, אלא נעשה לידו. כך שגם מדובר במראה שמקרין איכות ברמה מאוד גבוהה וגם סוג זה מיועד לבדים אחרים - שאינם נמתחים ואינם סריגים.
 
מכונות אוברלוק משמשות בדרך כלל לתפירה של בדים שהם גמישים מאוד, כגון:
  • בגדי טריקו
  • בגדי ים
  • סריגים
  • הלבשה תחתונה
  • ועוד

תכים נוספים שניתן לבצע באמצעות מכונות תפירה אוברלוק הם תכי כלה, הנקראים כך משום שמבצעים אותם בדרך כלל על כלי לבן לבית. מכונות מסוג זה כוללות בדרך כלל חלק מיוחד לביצוע תכים אלה ואין ספק שכאשר עושים בהן שימוש – התוצאה מושלמת.
 
מכונת אוברלוק
 

שירותים משלימים

 
חברת "טופף ויקטור" איננה מציעה רק מבחר מוביל של מכונות אוברלוק, אלא לצד מכונות איכותיות (דוגמת מכונות לסגירת שקים ומכונות גזירה) החברה גם יודעת להציע שירותי תיקון, כך שללא ספק מדובר ברכישה שמעניקה שקט נפשי - את הידיעה שיש כתובת אליה ניתן לפנות כאשר מתעוררת שאלה, או יותר מכך, כאשר מתעוררת בעיה שמצריכה תיקון מידי.