קטגוריה
 
 
 
 
 
 
 

מה ההבדל בין מכונת תפירה ביתית למכונת תפירה תעשייתית?

 
כשאתם מחפשים מכונת תפירה, כדאי שתבדקו איזו מכונה אתם באמת צריכים לפני שתערכו סקר שוק בין החברות השונות. בחירת המכונה המתאימה בדיוק לצרכים שלכם יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, מכיוון שההבדלים בין מכונות תפירה תעשייתיות למכונות תפירה ביתיות יכולים להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים.
 

סוגי הבדים שאותם ניתן לעבד במכונה

 
מכונות תפירה ביתיות מיועדות לעיבוד בדים דקים ועדינים יותר, ולא בדים תעשייתיים כבדים ועבים. סוגי המחטים והכוח שאותו מפעילה המכונה בעת החדירה אל הבד והיציאה ממנו הם שונים ומוסיפים לעלות המכונה התעשייתית בשל היכולות המוגברות שלה בעיבוד סוגי בדים שבהם נעשה שימוש בתעשייה.
 
 

כוח הנעה נדרש

 
כאשר עוסקים בעיבוד תעשייתי של בדים וחומרים אחרים, נדרש כוח הנעה חזק יותר מאשר בתהליך עיבוד של חומרים עדינים יותר. כוח ההנעה מסופק על ידי המנוע של המכונה, בין אם מדובר בהנעה מכנית עם פדל ובין אם מדובר בהנעה ממוכנת על ידי מנוע ממשי. אם אתם מחפשים מנוע חזק, ייתכן ותצטרכו להוסיף כמה אלפי שקלים לעלות מכונת התפירה שלכם מכיוון שזהו שדרוג של ממש והחלק המרכזי והיקר ביותר במערכת.
 
 
 
שימוש במכונת תפירה
 
 
 
 

חלקי חילוף

 
חלקי חילוף למכונות תפירה ביתיות יהיו זולים יותר וקלים יותר להשגה מאשר חלקי חילוף למכונות תעשייתיות. אם אתם בוחרים לרכוש מכונות ביתיות נפוצות יותר, כמו ברות'ר, או סובינה, סביר להניח שתוכלו למצוא בקלות יתרה חלקי חילוף כמעט בכל מקום. לעומת זאת, כאשר תחפשו חלקי חילוף למכונות תעשייתיות, ברוב המקרים תצטרכו להזמין אותם היישר מהיצרן.
 

דגשים לבחירת מכונות תפירה ביתיות ותעשייתיות

 
לפני שאתם עורכים את סקר השוק שלכם ומחפשים את מכונת התפירה המושלמת, עליכם להתייחס לכמה קריטריונים שמגדירים את הצרכים שלכם מול המכונה. עליכם להבין מהו נפח העבודה המיועד, באיזה תדירות תשתמשו במכונה, מהם סוגי הבדים שאותם תעבדו במכונת התפירה שלכם ומהו סוג ההנעה שאותו תרצו למכונה. לאחר שהגדרתם את הקריטריונים הללו, תוכלו לבחור את היצרן המועדף עליכם מבין יצרני מכונות תפירה רבים שמציגים מדי שנה דגמים חדשים ומשופרים. מכונת תפירה ביתית או תעשייתית קונים רק מגוף מקצועי מוסמך ומנוסה. צרו קשר על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.
 
בחברת טופף ויקטור תמצאו חלקי חילוף למכונות תפירה ואת כל אביזרי התפירה בהתאמה לצרכים שלכם. צרו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית: 077-3167275